Łączność bezprzewodowa

Wraz z szybkim rozwojem rynku usług telekomunikacyjnych i transmisji danych, niezbędną cechą nowoczesnych rozwiązań w tych dziedzinach stałą się szybkość instalacji. Jest to jedna z najważniejszych przyczyn wielkiego renesansu technologii bezprzewodowej teletransmisji.

Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie planowania i wdrażania systemów łączności bezprzewodowej jest świetną podstawą do realizacji najśmielszych nawet projektów w tej dziedzinie.

Chętnie doradzimy Państwu odpowiednie rozwiązania technologiczne i sprzętowe. Pomożemy, jeśli to konieczne, uzyskać rezerwację częstotliwości oraz możliwość umiejscowienia urządzeń radiowych w optymalnych dla nich miejscach.

Pomożemy Państwu przygotować projekt od początku do końca, wykorzystując nasze zaawansowane systemy radioplanistyczne, mapy cyfrowe, oraz inne narzędzia pozwalające dostarczyć rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb.

W zakresie naszych możliwości leży również tworzenie procedur testowania i odbioru (commisioningu) gotowych instalacji, oraz optymalizacja radiowa.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę skorzystać z najlepszej dla Państwa formy kontaktu z nami.