Telefonia mobilna 2G/3G/4G

Burzliwy rozwój technologii mobilnych, w szczególności zaś mobilnej telefonii i transmisji danych powoduje wzrost zainteresowania usługami związanymi z technologicznymi aspektami tego typu rozwiązań.

Telefonia mobilna, to specyficzna gałąź telekomunikacji, łącząca w sobie w sposób niezwykle ścisły dwa różnorodne zagadnienia - sieć telekomunikacyjną i dostępową sieć radiową.

Nasza kadra techniczna to ludzie, znający te rozwiązania od podszewki. Dzięki takiemu zespołowi, jesteśmy Państwu w stanie dostarczyć najwyższej jakości usługi w zakresie planowania, wdrożenia, optymalizacji i utrzymania mobilnych sieci telefonicznych i transmisji danych.

Operatorzy sieci GSM i UMTS znajdą u nas pełną rozwiązań we wszystkich aspektach działania tych sieci.
Jesteśmy również pionierami w dziedzinie sieci określanych mianem sieci 4G (czwartej generacji). Nasze laboratorium na bieżąco bada pojawiające się na rynku rozwiązania WiMax pod względęm ich przydatności do budowy małych, lokalnych struktur komórkowych przeznaczonych do transmisji danych i głosu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie, jeśli chcecie wybudować nowoczesną sieć będącą w stanie sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom - zapraszamy.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę skorzystać z najlepszej dla Państwa formy kontaktu z nami.