Telefonia cyfrowa

Znajomość zagadnień związanych z całym wachlarzem możliwości oferowanych przez aktualnie stosowane systemy operatorskie telefonii cyfrowej, sygnalizację i sieci SS7, połączone z doskonałą znajomością realiów rynku i firm na nim działających to niecodzienne zestawienie, które pozwala nam zaoferować Państwu rozwiązania, dzięki którym Państwa firmy i organizacje odniosą sukces na tym niełatwym rynku.

Nasze doświadczenie w dziedzinie projektowania, wdrażania i opieki nad systemami i sieciami SS7 stanowi dodatkową wartość, która może okazać się kluczem do Państwa sukcesu.

Bierzemy z równą pasją udział w tworzeniu systemów dla małych, startujących dopiero operatorów telefonii internetowej, jak i dla podmiotów obecnych już na rynku, chcących wzbogacić swoją ofertę o nowoczesne, wysokowydajne połączenie tradycyjnej platformy operatorskiej SS7 z technologią nowej generacji w dziedzinie pakietowej transmisji głosu.

Chętnie podejmiemy wyzwanie stworzenia całego projektu sieci, bądź też jej fragmentów. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi wykonamy pomiary powykonawcze, okresowe, oraz testy stanowiące element procedury połączenia sieci.

Nasi specjaliści chętnie rozwiążą Państwa problemy w istniejących już instalacjach.Zoptymalizujemy i zwymiarujemy sieci oparte o protokół SS7.

Pomożemy dokonać migracji istniejących rozwiązań do sieci inteligentnych (IN/NGN), oraz doradzimy w sprawie przenośności numeru (LNP).

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, proszę skorzystać z najlepszej dla Państwa formy kontaktu z nami.